Notice: Function add_theme_support( 'html5' ) was called incorrectly. Ви маєте передати масив типів Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 3.6.1.) in /home/land_u/web/outcomes2021.it-ease.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5865
TECHIIA holding
Меню
scotch

TECHIIA Holding

інвестиції, кіберспорт, ІТ продукти, ІТ сервіси, міжнародна дистрибуція, розробка безпілотників

Кількість працівників 1000+

Ринок Глобальний>

З якими викликами і болями стикнулася ваша компанія в 2021?

Цей рік багато в чому продовжив тенденції попереднього. Холдинг зростав як в проектах, так і в людях, відбувалися внутрішні трансформації, які є нормальними під час активного росту. Пандемії, рецесії, зміни політичного ландшафту — це лише нові обставини, а в бізнесі до них треба бути готовим постійно.

Деякі компанії холдингу більше «відчули» ці два роки. Наприклад, ENESTECH орієнтована на бізнес комп’ютерних клубів. Коли вони стояли закритими, компанія мала збитки. Але холдинг допоміг їм пережити складні часи. Не кожна компанія з цього сегменту змогла навіть просто перечекати. А ми підсилили розробку та додали нові напрями розвитку. Так в ENESTECH з’явилася перспектива стати продуктом №1 у світі.

TECHIIA — грамотно збалансований холдинг з точки зору індустрій і територій. Тому в цілому ми зберігаємо стабільність. Звичайно, ми не радіємо кризам, але завдяки своїй структурі в такі періоди намагаємось в труднощах бачити можливості .

Ключові досягнення, які ви можете виділити цього року:

  1. Збільшили портфель компаній холдингу — інвестували в Culver Aviation. Компанія створює безпілотні літальні апарати типу «крило» для швидкого збирання даних із земної поверхні й надає послуги їх аналітики та моніторингу землі.
  2. Запустили нові ІТ продукти — мобільне рішення для власників каршерінгового бізнесу Fleetsy, кіберспортивну турнірну платформу Compete та white label B2B-рішення для стрімінгу Infinite.
  3. WePlay Esports, компанія TECHIIA Holding, провела один з найбільш яскравих та масштабних світових турнірів з Dota 2
    WePlay Animajor. Мажор побив рекорд за переглядами серед аналогічних заходів — понад 37 млн годин. За даними аналітичної компанії Esports Charts, в піку за турніром стежили майже 650 тис. глядачів
  4. Виконали більше 10 проектів у відповідь на Меморандум із Міністерством цифрової трансформації. Зокрема, WePlay Esports, компанія TECHIIA Holding,
    відкрила курс «Режисура анімаційного фільму» на базі Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого. Студенти отримають дипломи бакалавра.
  5. Нещодавно холдинг отримав відзнаку від Мережі Глобального договору ООН в Україні за проєкт «Одужуй швидше!», який допомагає здолати дитячий рак в Україні.

Які успішні дії привели вас до результату?

Перше — диверсифікація. Ми охоплюємо все більше галузей і ринків. А також диверсифікуємо бізнеси в інвестиційному портфелі – вкладаємо в проекти зі стабільним невеликим прибутком, а певний відсоток виділяємо на високоризикові, але прибуткові акції. Усе це дозволяє зростати й бути стійкими до криз

Друге – гнучкість і швидкість реакції на обставини, особливо, коли середовище вимагає кардинальну зміну планів. Треба діяти блискавично, іноді падати, але вставати і знову діяти.

Ваша ціль і побажання собі в 2022:

TECHIIA має головний план — експансія на нові ринки та в нові індустрії. Ми тримаємо динаміку — найближчим часом плануємо збільшити портфель активів вдвічі.

А побажати собі й колегам хочемо таке: будьте готовими ризикувати та робити круті тактичні повороти. Але разом з тим пам’ятайте про стратегію, якщо будуєте сучасний великий бізнес. Хай буде довгострокове планування, систематизація, розподілення зусиль та грамотна підготовка до можливого неспокою. Але разом із тим — невгамовний підприємницький дух.