Notice: Function add_theme_support( 'html5' ) was called incorrectly. Ви маєте передати масив типів Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 3.6.1.) in /home/land_u/web/outcomes2021.it-ease.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5865
Smart solutions
Меню
scotch

Smart Solutions

smart-hr.com.ua

Аутсорсинг в IT

Кількість працівників 80

Ринок Глобальний>

З якими викликами і болями стикнулася ваша компанія в 2021?

Перш за все – це масштабування, бажання розвиватися та підтримувати темп зростання. Компанія існує 12 років та щороку зростає мінімум на 30% (починаючи з 2014р.).

Великий виклик для нас в інших країнах – це зберегти корпоративну культуру, дух компанії, стандарти роботи, систему управління та цінності. Ми вийшли на незнайомі для нас ринки, де інші правила, законодавство та культурне середовище.

Друга «біль» – це криза ринку праці. З цим ми стикаємося при формуванні своєї команди в різних країнах, надаючи послуги підбору персоналу для клієнтів та аутсорсингу лінійного персоналу.

Дефіцит релевантних кандидатів, зростання зарплат та гостра конкуренція. Знаходити людей стає все складніше.

Третє – здоров’я співробітників та клієнтів, питання з віддаленою роботою та вакцинацією. Коли одночасно хворіє половина офісу, при цьому потрібно продовжувати надавати клієнтам послуги в тому ж обсязі та якості – це реально виклик.

По-четверте, можна відзначити законодавчі зміни, податкові (їх рекордно багато цього року, до речі, не лише в Україні, а в інших країнах та сама історія). Доводиться адаптуватися як нам, так і нашим клієнтам (що також у результаті впливає і на нас, на те, що ми для клієнтів робимо).

П’яте – внутрішня реорганізація – вона неминуча виходячи з описаних вище пунктів. Доводиться перебудовувати процеси, KPIs, десь навіть моделі бізнесу.

Ключові досягнення, які ви можете виділити цього року:

  1. Зростання бізнесу приблизно на 60% у всіх країнах в середньому
  2. Запуск бізнесу в нових країнах
  3. Найкращий HR провайдер року в Україні (третій рік поспіль)
  4. Активний розвиток у напрямку ІТ, вступ в профільні організації (один із стратегічних пріоритетів компанії)
  5. Збереження лояльності більшості клієнтів та ключової команди компанії.

Які успішні дії привели вас до результату?

Активна життєва позиція, тобто амбіції та бажання зростати, розвиватися. Готовність йти за клієнтами, адаптувати свої продукти, щоб залишатися корисними та цікавими, нарощувати нашу «цінність». Підтримувати та посилювати активність відділу продажів, маркетингу.

Завзятість, незважаючи на всі труднощі: не здатися, не вигоріти і продовжувати йти вперед. Головне – це розуміння, що всі труднощі тимчасові, а ми маємо вистояти.

Ваша ціль і побажання собі в 2022:

Наша ціль – запустити новий бізнес в інших країнах, цікавлять не тільки країни СНД, а і Європа. Розвиток та масштабування всіх проєктів, які розпочали в 2021 році.