Notice: Function add_theme_support( 'html5' ) was called incorrectly. Ви маєте передати масив типів Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 3.6.1.) in /home/land_u/web/outcomes2021.it-ease.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5865
Savosh Group
Меню
scotch

Savosh Group

ІТ-юриспруденція, адвокатура, комплексний консалтинг ІТ-бізнесу

Кількість працівників 17

Ринок Україна>

З якими викликами і болями стикнулася ваша компанія в 2021?

 1. ВМІННЯ КАЗАТИ НІ «НЕ СВОЇМ» КЛІЄНТАМ. Протягом року ми отримували запити від різних клієнтів та починали з ними ряд проектів, які в результаті не складалися, або закінчувалися не з тим результатом. Причиною цього була відсутність «фільтру» на токсичність, який ми сформували за цей рік. Для нас ознаками токсичності є: підміна понять, маніпуляція, переведення стрілок, перекладання відповідальності, безпідставні звинувачення, знецінення результатів.
 2. РОЗФОКУСОВАНІСТЬ ТА МУЛЬТИЗАДАЧНІСТЬ. Наша компанія стрімко зростала протягом року, ми хотіли охопити максимум. Як результат, займалися одночасно великою кількістю задач із невизначеною пріоритетністю. Неясність призводила до демотивації. З цієї ситуації зробили висновки: необхідно будувати чіткий процес планування та фокусуватися на топ-задачах, що дають найбільший результат.
 3. УПРАВЛІННЯ ОЧІКУВАННЯМИ КЛІЄНТІВ. Наша компанія вирішує комплексні задачі, тому дуже важливо чітко визначити очікувані результати, що маємо на виході. Невизначеність іноді приводила до провалу взаєморозуміння. Тому важливо всі етапи проекту, очікувані результати та порядок дій детально проговорювати доступною мовою для клієнта, роз’яснювати всі поняття та чітко фіксувати домовленості.

Всі наші фейли оцінюємо як досвід, який робить нас сильнішими та дає рух вперед до досягнення наших цілей.

Ключові досягнення, які ви можете виділити цього року:

 1. Визначили ТОП продукт – КОМПЛЕКСНА ЮРИДИЧНА ТА ФІНАНСОВА БЕЗПЕКА БІЗНЕСУ, що спрямований на побудову та удосконалення юридичних бізнес-процесів і включає такі напрямки:
  • корпоративне структурування (побудова юридичної моделі)
  • податкове та фінансове планування
  • структурування фінансових потоків
  • структурування роботи із командою та персоналом
  • мінімізація ризиків та інше.
 2. БЕЗ АУДИТУ РИЗИКІВ – НЕ СТАРТУЄМО ПРОЕКТ. Аудит ризиків є нашою фішкою та першим етапом нашої роботи із клієнтом, що дозволяє пройтися широким колом питань та підсвітити ризики, з якими може зіштовхнутися бізнес і власник бізнесу у внутрішніх взаємовідносинах та зовнішніх відносинах з ринком та контролюючими органами.
 3. Здійснили СУПРОВІД ТА РЕАЛІЗАЦІЮ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ в різних галузях, зокрема залучення інвесторів до діджитал-стартапів та існуючих сервісних бізнесів
 4. Супроводжували НЕСТАНДАРТНІ ПРОЕКТИ ПОВЯЗАНІ З ПАРТНЕРСТВОМ в бізнесі (вхід, вихід, перерозподіл та залучення інвесторів). На перший погляд проекти здавалися суто юридичними, але в підсумку потребували складання переговорних стратегій та психодіагностику учасників, моделювання сценаріїв та фасилітацію прийняття рішень, розробки бізнес-планів та стратегій розвитку бізнесу, залучення та супровід інвестицій, розробка pitch-deck та застосування різних підходів до оцінки бізнесу.

Які успішні дії привели вас до результату?

 1. Зібрали мультифункціональну кваліфіковану команду та налагодили плідні партнерські зв’язки
 2. Впроваджували та удосконалювали внутрішні бізнес-процеси
 3. Займалися професійним навчанням команди та розвитком
 4. Впроваджували комплексні рішення для вирішення бізнес-задач клієнтів.

Ваша ціль і побажання собі в 2022:

 1. Ціль на 2022 – Юридична та фінансова безпека для 50 нових клієнтів і відповідна капіталізація наших зусиль
 2. Побажання нам: Не зупинятись на досягнутому та надалі амбіційно розвиватися.