Notice: Function add_theme_support( 'html5' ) was called incorrectly. Ви маєте передати масив типів Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 3.6.1.) in /home/land_u/web/outcomes2021.it-ease.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5865
S-PRO
Меню
scotch

S-PRO

s-pro.io

Software development/IT Consulting

Кількість працівників 250

Ринок Європейський>

З якими викликами і болями стикнулася ваша компанія в 2021?

Цей рік став для нас роком трансформацій. У 2020му ми розробили стратегію на 5 років і у цьому році почали активно діяти. Ми почали шлях до цілі, якої досягнемо у 2025-му.

Трансформація – це про швидкий ріст. Найбільшим викликом став ринок, який швидко змінюється. Наше бажання не відставати від нього, бути попереду та видавати актуальну пропозицію, стимулювали до змін та розвитку. Команда S-PRO чудово справилася із цією задачею. За 2021-й ми виросли майже у 2 рази. Як у кількості співробітників, так і у прибутках.

Проблеми – це виклики стати кращими. Ми локалізували кожну та знаходили рішення, відштовхуючись від стратегії. І навіть якщо не вдавалося із першого разу, то бачили, що стратегічний підхід дає нам розуміння, що ми все робимо правильно. За цей рік ми стали сильнішими, і у команді це відчуває кожен.

В S-PRO ми приймаємо помилки та робимо висновки, невпинно вчимося і тому швидко ростемо. Так було завжди і дуже пишаємося, що за цей рік здатність до швидкого росту нікуди не зникла.

Ключові досягнення, які ви можете виділити цього року:

 1. Командна робота. Цього року ми сфокусувалися на команді та на зміцненні зв’язків. Ключове досягнення – ми закінчуємо цей рік із відчуттям, що 250 людей стали справжньою командою. Об’єднання почалося з початку року, коли топ-менеджмент поїхав на тиждень у гори для того, щоб у неформальній атмосфері усвідомити, що у нас однакові цілі. Адже об’єднання починається з голови. Далі протягом року, ця цінність синергії та об’єднання транслювалася на всю компанію.
 2. Виконали ціль на рік – якісно виросли. Звісно, коронавірус, віддалена робота стали викликом у її досягненні. Та незважаючи на це, ми виросли на +90% порівняно із попереднім роком. У компанії з’явилися нові позиції та близько 20 співробітників зайняли менеджерські ролі.
 3. Кількість, масштаб та успішне делівері проєктів. У другому кварталі, для прикладу, в активній фазі розробки ми вели 50 проєктів одночасно. Коли ми усвідомили свої потужності та кількість кейсів у портфелі – були приємно вражені. Про такі можливості ще кілька років тому й подумати було складно!
 4. Переформатували підходи до роботи та сформували окремий FinTech бізнес юніт. Усередині юніту виділили 8 вертикальних експертиз.
 5. Реалізували проєкт із дочірньою компанією одного із найбільших банків Франції, Société Générale.

Які успішні дії привели вас до результату?

 1. Стратегічне мислення. 1.Приймати рішення відштовхуючись від стратегії на 5 років набагато ефективніше, ніж тягнути компанію у різні боки.
 2. Командна робота та зміни у структурі компанії. На початку року ми розраховували на командну роботу як запоруку швидкого розвитку. Ми розділили команди на юніти. Вони ведуть своїх клієнтів кожен окремо, застосовують практики та застосовують процеси, які підходять юніту, відповідають потребам клієнтів та розвивають своїх лідерів.
 3. Безперервне навчання. За цей рік ми створили окремий L&D відділ, який готує плани розвитку для кожного відділу у компанії. Регулярно проводили ретроспективи, марафони із прочитання книг, воркшопи від співробітників для усієї компанії, також співробітники навчалися у KMBS та відвідували інші курси. Окрім командної роботи, у цьому році нам допомагали консультанти та едвайзери. З ними ми подивилися на бізнес з іншої точки зору і відкрили цінність, яку не помічали раніше.
 4. Підходи до операційних задач. З початку року, усі рішення ми приймаємо лише спираючись на дані. Щотижня вимірюємо ключові метрики і розуміємо, наскільки ефективним був той чи інший проєкт. Також експериментуємо та застосовуємо нові практики, аби створити комфортні процеси.
 5. Правильно інвестуємо час та гроші. А отже отримуємо кращий результат.
 6. На одній хвилі з клієнтами. За цей рік не тільки у нас відбувся стрімкий ріст, а у партнерів також, тому ми навчилися слухати клієнтів та швидко реагувати на їх потреби.

Ваша ціль і побажання собі в 2022:

У 2022-му ми бачимо можливість закріпитися як зріла та експерта компанія.

Тому бажаємо собі у Новому Році реалізувати на 100% потенціал, який заклали у 2021-му. Нехай 2022й буде роком вдалої та ефективної командної роботи. А також, щоб жага до знань і розвитку продовжувала драйвити. Бо саме завдяки їй, компанія виросла із 2 співробітників до 250-ти за 8 років, а клієнти з усього світу довіряють нам розробку своїх продуктів і залишаються задоволеними.