Notice: Function add_theme_support( 'html5' ) was called incorrectly. Ви маєте передати масив типів Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 3.6.1.) in /home/land_u/web/outcomes2021.it-ease.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5865
Netrocket
Меню
scotch

Netrocket

netrocket.com.ua

Комплексна SEO оптимізація та просування сайтів

Кількість працівників 40

Ринок Україна, Європа, США>

З якими викликами і болями стикнулася ваша компанія у 2021 році?

У 2021 наша команда запланувала зростання на зовнішніх ринках. Тому ми виділили окремо процеси пов'язані з роботою із клієнтами з Європи та США. Переформували портфоліо та портрети західних цільових клієнтів. Сильно прокачали експертизу. І почали діяти активніше на ринку США та Європи.

Ключові досягнення, які ви можете виділити цього року:

  • Освоїли нові канали реклами. Netrocket завжди слідкує за трендами, тому цього року ми одні з перших в Україні почали роботу з ТікТок. Стали офіційними представниками соцмережі. Створюємо для клієнтів рекламні кабінети в TikTok Ads, знімаємо In-feed Native Video, ведемо кампанії.
  • Підкорили нові ринки. У 2021 ми відкрили для себе клієнтів з Франції. Загалом кожного року ми працюємо з проектами з 20 країн світу.
  • Увійшли в ТОП100 SEO агентств Світу. За рейтингами Clutch, GoodFirms та інщі. Це дуже крутий результат серед 37.000 компаній.
  • Розширили штат. Нові проекти вимагають збільшення кількості фахівців в команді. Цього року до нас приєднались понад 10 талановитих співробітників, для яких ми провели два потоки внутрішніх курсів. Відбулися зміни й всередині команди — кілька досвідчених фахівців зайняли керівні позиції.
  • Поповнили портфоліо брендовими кейсами. Цього року клієнтами Netrocket стали відомі українські та західні компанії. Більш детально про це ми розповідаємо на нашому сайті, щомісяця публікуємо 3-4 цікаві кейси. У 2021 році ми поповнили розділ 30+ практичними кейсами по SEO та рекламі в інтернеті.

Які успішні дії привели вас до результату?

  1. Чітко окреслені цілі та грамотне планування. Цим займається команда маркетингу. Проте в нас є і ще одна дуже гарна традиція: у кінці кожного року ми збираємось разом і кожен працівник має змогу розказати, якою він бачить агенцію через рік. Що хотілося б змінити, до чого прийти, що, навпаки, зберегти незмінним. Багато з цих ідей ми теж беремо в роботу.
  2. Поліпшення внутрішніх процесів. Ми вивчаємо ринок, працюємо над удосконаленням продуктової лінійки, але не забуваємо і про оптимізацію процесів. Придбали нові SEO-інструменти, по всіх основних послугах оновили чек-листи та інструкції. Тому кожен фахівець чітко розуміє, що від нього вимагається, які терміни виконання задачі, за якими метриками буде оцінений його результат.
  3. Згуртована команда. Кожен наш працівник знає: Netrocket — це команда, яка працює на єдиний результат. Ми дружні, згуртовані, разом працюємо і разом відпочиваємо — і це дуже допомагає у роботі.
  4. Систематичне навчання фахівців. На базі нашої агенції ми створили школу інтернет-маркетингу і регулярно проводимо курси SEO та PPC. Безкоштовно долучитись до них мають змогу і наші співробітники. Крім того, ми беремо активну участь у тематичних конференціях. Наприклад, цього року команда побувала на 8P в Одесі та на Ukraine Digital Conference у Харкові.
  5. Чіткий фокус та нішова експертиза. Основний фокус для нашої команди – це просування проектів в умовах високої конкуренції. Тому ми активно працюємо на зовнішніх ринках, де конкуренція максимальна. На українському ринку ми фокусуємось на складних проектах, займаємося однією з найскладніших вертикалей – просування медичного бізнесу.

Ваша ціль та побажання собі у 2022:

Летимо далі! Тільки вперед)

Netrocket, бажаємо швидко адаптуватися до будь-яких змін та зростати разом – командою, проектами, бізнесом.

І кожного року виконувати свою зовнішню та внутрішню місію компанії.