Notice: Function add_theme_support( 'html5' ) was called incorrectly. Ви маєте передати масив типів Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 3.6.1.) in /home/land_u/web/outcomes2021.it-ease.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5905
MK Legal Service
Меню
scotch

MK Legal service

mklegalservice.com

ІТ Law

Кількість працівників

Ринок Україна>

З якими викликами і болями стикнулася Ваша компанія в 2021 році?

 • В сфері IT наразі маємо багато правових прогалин та колізій в законодавстві. Прийнято або в процесі прийняття чимало нових законів, які потрібно вже враховувати, але які водночас потребують і узгодження з чинним законодавством і впровадження правових механізмів їхньої реалізації. Усе це безумовно перешкоджає бізнесу швидко, однозначно та законно вирішувати поточні завдання, а також зумовлює додаткові фінансові витрати та ризики.
 • Протиепідемічні заходи у зв’язку з Сovid-19 для наших клієнтів сфери HoReCa та Retail обернулися додатковими перевірками та фінансовими втратами. Натомість у нас, як у юристів роботи лише побільшало. У результаті доводилося працювати більше, а заробляти менше через відтермінування оплати за наші юридичні послуги, зниження їх вартості. І все щоб підтримати наших клієнтів. Адже ми не просто юристи – ми партнери бізнесу наших клієнтів.
 • Ще в 2020 році ми взяли курс на розвиток та систематизацію роботи нашої компанії. І цей трансформаційний період тривав весь 2021 рік. Тому доводилося, окрім юридичної роботи, багато часу приділяти питанням розвитку команди, впорядкуванню робочих процесів та розвитку корпоративної культури.

Ключові досягнення, які ви можете виділити цього року:

 1. Наша компанія отримала нові визнання на ринку юридичних послуг, зокрема:
  • Як провідна юридична компанія в IT та ТМТ сферах згідно ключового англомовного дослідження Ukrainian Law firms 2021. A Handbook for Foreign Clients;
  • Керуючий партнер, Максим Курочко був визнаний серед кращих адвокатів Асоціацією адвокатів України одразу в декількох номінаціях: IT-право, корпоративне право, право інтелектуальної власності.
  • У результаті дослідження «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України» Максима Курочко визнали серед кращих юристів в IT-праві.
 2. Суттєво розширили інвестиційну та корпоративну практику: як юридичні радники супроводили інвестиційних проектів на загальну суму понад 2 млн доларів США та уклали більше десяти партнерських і корпоративних договорів в різних сферах бізнесу.
 3. З нуля супроводили включення провідного B2B оператора зв’язку в НСКЗ (Національна система конфіденційного зв’язку).
 4. Для IT компанії виграли спір з податковими органами в усіх судових інстанціях. В результаті цього компанія зекономила мільйони гривень неправомірно донарахованих податків і штрафів. Як бонус – отримали з державного бюджету компенсацію витрат на правову допомогу.
 5. Супроводили M&A угоду в сфері HoReCa з оцінкою мережі закладів харчування в 4 мільйони доларів США.

Які успішні дії привели вас до результату?

 • В першу чергу це – злагоджена та професійна робота нашої команди юристів та адвокатів, які кожного дня працюють на благо та в інтересах наших клієнтів. При цьому ми не просто надаємо юридичні послуги – ми створюємо для клієнтів додаткові цінності виступаючи партнером бізнесу: виявляємо та мінімізуємо ризики, перебуваємо на зв’язку 24 години 7 днів на тиждень, надаємо правової форми найамбітнішим бізнес-ідеям, захищаємо бізнес та вирішуємо проблеми наших клієнтів з мінімальними ресурсами та максимальним результатом.
 • Активна комунікація на юридичному ринку та в бізнес-середовищі: ми стали членами різних організацій (EASE, СУП, АПУ, YBC), постійно беремо участь у різноманітних юридичних та бізнесових заходах, комунікуємо через соціальні мережі та публікуємо юридичні поради та експертні статті.
 • Професійний та особистісний розвиток команди та корпоративної культури.

Ваша ціль і побажання собі у 2022:

 • Продовжимо посилювати експертність в IT та кібербезпеці
 • Збільшимо кількість клієнтів, цікавих проектів і угод та відповідно прибуток компанії
 • Розвинемо соціальну активність компанії через благодійність, екологічність та Pro bono проекти