Notice: Function add_theme_support( 'html5' ) was called incorrectly. Ви маєте передати масив типів Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 3.6.1.) in /home/land_u/web/outcomes2021.it-ease.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5865
Growth Shop
Меню
scotch

GROWTH SHOP

growth.shop

Маркетингові послуги для D2C брендів

Кількість працівників 28

Ринок США>

З якими викликами і болями стикнулася ваша компанія в 2021?

Одним із викликів стало формування команди та підбір людей, які поділяють цінності GROWTH SHOP. Пошук відповідного співробітника займає досить багато часу та ресурсів, тому що не завжди кандидат відповідає заявленим очікуванням. Проте завдяки ефективній системі підбору нам вдалося запобігти помилкам і за короткий період часу знайти та відібрати найкращі таланти України.

Ключові досягнення, які ви можете виділити цього року:

  • Почали співпрацю з ВНЗ у рамках реформи IT освіти з метою надання можливості практичного досвіду молодим фахівцям
  • Почал співпрацю та провели активності з більш ніж 20 партнерами
  • Організували понад 60 заходів для молодих дизайнерів – лекції, менторство, панельні дискусії, портфоліо ревью тощо.
  • Вперше провели спільну ретрит-зустріч англійського та київського офісу та організували вечірку для партнерів у знак подяки за продуктивний рік.

Які успішні дії привели вас до результату?

Прийти до успіху дозволили чітке формулювання цілей та активна робота команди однодумців. У нас в GROWTH SHOP працює негласний девіз – one team one dream. Для команди, де кожен щиро вірить у спільну мрію, немає нічого неможливого.

Ваша ціль і побажання собі у 2022:

Одна з основних цілей GROWTH SHOP в Україні – це розвиток та посилення employer brand. Ми мріємо про стажування ще більше талановитих дизайнерів, розповідати про нас на ярмарках вакансій та ділитися досвідом на лекціях. У зв'язку з цим ми плануємо працювати активніше над PR та комунікаціями, приділяти більше часу веденню соціальних мереж та популяризації бренду GROWTH SHOP у медіа.