Notice: Function add_theme_support( 'html5' ) was called incorrectly. Ви маєте передати масив типів Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 3.6.1.) in /home/land_u/web/outcomes2021.it-ease.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5865
Goodex
Меню
scotch

Goodex

goodex24.com

Food-retail/E-commerce

Кількість працівників 150+

Ринок Україна, Європа>

З якими викликами і болями стикнулася ваша компанія в 2021?

У 2021 році наша компанія стикнулась навіть не з проблемою, а із зонами росту:

  1. Темпи зростання продажів проти можливостей компанії;
  2. Багато ручної роботи, що негативно впливає на юніт-економіку;
  3. Утримання клієнтів та контроль за якістю продукції.

Усі питання були актуальними у різні періоди року. Наприклад, з п.1. ми стикнулися у весняний сезон, коли склад та кур’єри захлиналися від кількості замовлень, яка виросла у 4 рази. А п.2. став актуальним, коли ми змогли налагодити безперебійне відвантаження та доставку збільшеної кількості замовлень (не дивлячись на наші витрати та труднощі, бо клієнту вони абсолютно байдужі) і почали виводити діяльність в операційний плюс. Після налагодження роботи, впровадження передових рішень у складській та транспортній логістиці, ми змогли приділити більше уваги питаннями оптимізації асортименту та вивести якість продукції як окремий напрям контролю (а не просто в рамках роботи пакувальників).

Ключові досягнення, які ви можете виділити цього року:

  • Зробили х4 у продажах – це чудовий результат на ринку, де нішеві партнери існують не перший рік і теж не стоять на місці
  • Поглинули дві компанії FreshFood та FoodLigistic і отримали додаткову експертизу у клієнтському сервісі та роботі з VIP-сегментом;
  • Впровадили WMS та TMS системи, що дозволило стати швидшими та якіснішими у доставці;
  • Запровадили додаткову систему якості та зменшили кількість рекламацій до 3%;
  • Відкрили представництво у Польщі;
  • Провели більше 100 колаборацій та спільних заходів з компаніями різних секторів та ніш, що дозволило надавати нашим клієнтам максимальну кількість цікавих пропозицій.
  • Зробили новий сайт і додаток – ще зручніші, ще швидші, ще інформативніші.

Які успішні дії привели вас до результату?

По-перше, у нас оновилася команда, в яку прийшли досвідчені фахівці.

По-друге, ми ставили собі амбітні завдання і чітко планували, а головне, контролювали отримані результати і вчасно приймали керуючі впливи на процес, якщо спостерігалися відхилення від планових показників (одні тільки дашборд зі щоденними метриками налічує понад 350 полів).

По-третє, засновник не просто «числитися» в компанії, а повністю залучений в процеси і бере активну участь у роботі компанії, що позитивно влпиває на роботу всієї вертикалі компанії.

Постійні ідеї, їх тестування, експерименти та розробки, колаби та партнерство, спроби стати ближчими до клієнта, робота над покращенням якості своєї роботи, щоденна робота, щоб стати не просто абстрактно кращими, а кращими за себе вчора – ось прості кроки задля досягнення поставлених цілей.

Ваша ціль і побажання собі в 2022:

На Новий рік можемо побажати собі лише вирости в 10 разів.

Якщо вийде в 20-й – ніхто не буде сильно засмучений.

Думаю, у нас вийде, бо ми зробили непоганий фундамент за 2021 рік.