Notice: Function add_theme_support( 'html5' ) was called incorrectly. Ви маєте передати масив типів Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 3.6.1.) in /home/land_u/web/outcomes2021.it-ease.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5865
Dynasty Law & Investment
Меню
scotch

Dynasty Law

www.dynasty.legal

IT Law

Кількість працівників 30

Ринок Україна>

Ключові досягнення, які ви можете виділити цього року:

  • В 2021 році компанія Dynasty Law & Investment не просто ввійшла в ТОП – 50 Юридичних фірм, а й здобула 24 сходинку рейтингу.
  • Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі завершила спеціальне розслідування імпорту в Україну полімерних матеріалів. За дев'ять місяців злагодженої роботи Dynasty Law & Investment домоглася виведення з-під розслідування значного переліку товарів клієнтів, чий бізнес опинився під загрозою. Від необґрунтованого мита були звільнені імпортери компаундів, виробники тари і кришок, шпалер, харчових плівок, кабельної продукції. Для українського бізнесу, який використовує у виробництві специфічні види полімерів розмір мита в ході розслідування було зменшено в півтора рази – до 12,4%.
  • Юристи Dynasty Law Firm захистили порушені права Клієнта, територіальної громади міста, в судовому спорі про захист прав власника земельної ділянки шляхом розірвання договору оренди землі через систематичну несплату орендної плати у належному розмірі. В інтересах Клієнта суд зобов’язав особу, яка систематично порушувала умови договору оренди землі, повернути територіальній громаді міста земельну ділянку, привівши таку земельну ділянку у придатний для подальшого використання стан.
  • Dynasty Law & Investment виступила юридичним радником компанії, яка входить до корпорації найбільшого виробника та дистрибьютора товарів для дому та гігієни в Україні. Справа стосувалась застосування заходів реагування у вигляді часткового зупинення діяльності компанії за позовом Державної екологічної інспекції. В судовому порядку адвокатам Dynasty Law & Investment вдалось довести безпідставність висновків екологічної перевірки та запобігти зупиненню підприємства.
  • Dynasty Law & Investment виступила юридичним радником великого ліцензованого оператора вантажних залізничних перевезень, з питань оскарження незаконних торгів по реалізації прав вимог до боржника у розмірі близько 4,6 млн. доларів США, зобов'язання якого були забезпечені заставою парку залізничних вагонів. Завдяки ефективно розробленої правової позиції та застосування превентивної схеми захисту ще на стадії виникнення права вимоги, успішно скасовані в судовому порядку електронні торги і визнаний недійсним договір, оформлений за результатами торгів.

Які успішні дії привели вас до результату:

  1. Наполегливість . Ми ніколи не опускали руки, здаватись – взагалі не наш метод!
  2. Команда. Наша компанія має чітку, вертикально інтегровану структуру, що дає змогу кожному зосередитись не тільки на результаті, а й відслідкувати процес – важливо абсолютно все!
  3. Life-long learning – абсолютна концепція сьогодення, ми навчаємось постійно, з кращими у найкращих.

Ваша ціль і побажання собі в 2022:

Ми завжди ставимо перед собою амбітні цілі та плани, і жодного компромісу чи форс- мажору тут не передбачено. У 2022 році ми зробимо наших клієнтів ще успішнішими, відкриємо нові можливості, отримаємо не одну перемогу та на власному прикладі покажемо, що можливо все!