Notice: Function add_theme_support( 'html5' ) was called incorrectly. Ви маєте передати масив типів Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 3.6.1.) in /home/land_u/web/outcomes2021.it-ease.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5865
Devox Software
Меню
scotch

Devox Software

devoxsoftware.com

ІТ-аутсорсинг

Кількість працівників 100

Ринок США, Великобританія, DAHC, Північний ринок>

З якими викликами і болями стикнулася ваша компанія у 2021 році?

Оскільки руйнівний рік добігає кінця, ми розмірковуємо про зміни, які він приніс в нашу компанію. Це був складний час для всього світу з точку зору епідемічної кризи та ринку, який постійно розвивається. Зміни, які ми спостерігали у 2020 році через Covid-19, виявилися довготривалими. Отже, глобальний бізнес зараз має бути відкритим до нових реалій, щоб забезпечити собі цілісність та зростання. Наша компанія не стала винятком.

 1. Рекрутинг
  Коливання на ринку праці, пов’язані з пандемією, призвели до дефіциту кадрів, що вплинуло на наш звичний набір фахівців. Наші процеси набору персоналу сповільнилися, коли повністю перейшли в цифровий формат. Ставки на відкриту посаду та час найму до певної міри зросли, і через загальну ринкову кризу та обмеження COVID-19 стало важче знайти ідеальних кандидатів.
 2. Підвищення заробітної плати працівникам
  У 2021 році пандемія також змінила оплату праці співробітників у нашій компанії. Ми відчули середнє зростання винагород працівників на певних посадах. Зростання заробітної плати було пов’язано зі збільшенням попиту на таланти та прогалинах в навичках на ринку.
 3. Підвищення ставок

  Цього року ми також спостерігали за стрибком ставок розробників, пов’язаного зі зміною вимог до співробітників. Зростання попиту вплинуло на зарплатні очікування спеціалістів з програмного забезпечення, що призвело до суттєвого зростання ставок.
 4. Практика дистанційної роботи через пандемію та повністю віддалений процес продажів

  У зв’язку з карантином COVID-19 та заходами щодо запобігання захворюваннь ми перевели наші команди з офісної роботи на віддалену. Така практика спричинила певні виклики: ефективне дистанційне керування командою, відстеження завдань та командна робота. Процеси продажів також діджиталізувалися, витіснивши проведення особистих зустрічей.

Ключові досягнення, які ви можете виділити цього року:

 1. Перейшли від неорганізованої команди до добре структурованої компанії, що базується на відділах.

  Руйнівний рік поклав початок структурній перебудові нашої компанії. Ми успішно впровадили культуру віддаленої роботи, усунули неузгодженості та згрупували всіх співробітників в окремі департаменти з чіткими зонами відповідальності та самостійним керівництвом.

 2. Реструктуризували та розширили рекрутингову команду, що дозволило нам збільшити кількість співробітників на 75% за рік.
  У 2021 році ми розширили нашу команду з пошуку талантів, щоб залучити більше фахівців, охопити більше талантів та заповнити прогалини в навичках. Ми також розробили нашу стратегію найму, щоб забезпечити здоровий набір кандидатів, які відповідають нашим потребам.

Які успішні дії привели вас до результату?

 • Якісне планування, а також своєчасна адаптація нашої бізнес-моделі до нових ринкових реалій.
  Окрім тривалої пандемії, цей рік також приніс швидкі зміни технологій та ринку. Щоб забезпечити гнучкість і стійкість бізнесу, наша компанія покладалася на надійне та послідовне планування нашої бізнес-стратегії. Таким чином, ми створили стратегію, в якій ми поставили чіткі цілі, включаючи такі галузі, як підбір персоналу, HR, доставка, продажі.

 • Ми зосередилися на наймі найкращих кандидатів, щоб покращити якість виконання проєктів.

  Компанія настільки особлива, як і люди в ній. Саме тому у 2021 році наша компанія надала пріоритет найму найкращих розробників, які мають навички, досвід і бажання покращити наші проєкти.

 • Ми перебудували наші процеси продажу.

  Ми також доклали зусиль відновленню та вдосконаленню наших процесів продажів, щоб отримати більш кваліфікованих потенційних клієнтів і надати найкращий клієнтський досвід. Ми сподіваємося, що більш чіткий процес продажів матиме позитивний вплив на довготривалі відносини з клієнтами та добробут нашої компанії.

 • Реструктуризація та вдосконалення системи рекрутинга

  Нарешті ми переосмислили наш рекрутинг, щоб бути більш орієнтованими на кандидатів. Це дозволило нам найняти більше талановитих розробників і швидше задовольнити потреби наших кандидатів. Розширення команди рекрутингу дозволило нам скоротити час найму та здійснити комплексний пошук кандидатів.

Ваша ціль і побажання собі в 2022:

 • Робити все можливе, щоб колектив залишався щасливим і здоровим.

  Здоров’я команди та фізичне благополуччя є найважливішими речами для компаній, орієнтованих на людей. Сподіваємося, що 2022 рік буде легшим, а наші найдорожчі члени команди залишатимуться здоровими та задоволеними.
 • Захоплюючі та масштабні проєкти.

  Тепер, коли ми переглянули багато внутрішніх процесів, наша компанія більш ніж готова взятися за серію цікавих і великих проєктів. Ми раді запропонувати свій досвід глобальному бізнесу.
 • Підтримка поточного рівня зростання, за допомогою розвитку та зміцнення команди.
  Наша команда не перестає вдосконалюватися. Ми продовжуватимемо відкривати нові можливості для бізнесу, підтримувати бізнес-інновації, постійно вдосконалюючи існуючі процеси.