Notice: Function add_theme_support( 'html5' ) was called incorrectly. Ви маєте передати масив типів Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 3.6.1.) in /home/land_u/web/outcomes2021.it-ease.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5865
Brainlab Studio
Меню
scotch

Brainlab Studio

brainlab.com.ua

Розробка проектів ел. комерції та корпоративних веб-сайтів для різних галузей.

Кількість працівників 20

Ринок Україна, країни СНД>

З якими викликами і болями стикнулася ваша компанія в 2021?

Основний біль вже другий рік поспіль – це найм.

Дуже складно конкурувати із зарплатами спеціалістів компаніям, які працюють переважно на ринок України, у порівнянні із зарплатами, які пропонують компанії, що працюють із закордонним ринком.

Ключові досягнення, які ви можете виділити цього року:

  1. Виросли у 2 рази в порівнянні з минулим роком, як в оборотах так і командою.
  2. Запустили дуже круті проекти, які розробляли з великим ентузіазмом та натхненням.
  3. Відгуляли літній корпоратив нарешті офлайн
  4. Покращили процес розробки для досягнення максимальної якості та скорочення кількості помилок після тестування.

Які успішні дії привели вас до результату?

Мітинги планування та синхронізації дій команди кожен день і кожен тиждень

Члени команди розуміють цілі та місію компанії, завдяки чому всі працюють злагоджено та рухаються в одному напрямку

Навчання та спілкування з колегами. Завдяки резидентству в комьюніті EASE, наша команда має змогу консультуватися з іншими резидентами IT спільноти, відвідувати лекції, майстер-майнди та інші події що дають змогу покращувати швидше свої навички та знання.

Також завдяки тому что наш фаундер постійно навчається та є частиною інших бізнес ком’юніті, в нашій компанії завжди є свіжий погляд, нові ідеї та позитивний заряд енергії який дає власник.

Ваша ціль і побажання собі в 2022:

Ми зрозуміли, що на 9 рік роботи з українським ринком, ми маємо глибоку експертизу у напрямку розробки проектів електронної комерції і повністю готові заявити про себе глобальному ринку.

Ми прагнемо показати всьому світові, що в Україні, незважаючи на всі політичні негаразди, є професійні та надійні компанії, які здатні допомогти бізнесу з різних країн швидко зростати та досягати нового рівня.

ож хочемо побажати собі у 2022 році успішно знайти партнерів, котрі допоможуть познайомити нас з глобальним ринком, та знайти круті надихаючі проекти, які ми втілимо в життя та зробимо ще один e-commerce бізнес прибутковішим.