Notice: Function add_theme_support( 'html5' ) was called incorrectly. Ви маєте передати масив типів Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 3.6.1.) in /home/land_u/web/outcomes2021.it-ease.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5905
Amdaris
Меню
scotch

Amdaris

amdaris.com

Розробка програмного забезпечення та підтримка застосунків

Кількість працівників 500

Ринок Глобальний>

З якими викликами і болями стикнулася ваша компанія у 2021 році?

COVID-19 дав нам нову можливість адаптувати рекрутингову стратегію, і, як і всі види бізнесу, розробка найкращого курсу для подальшого розвитку – була кривою навчання. Завдяки тому, що наша потужна команда продажів робить свою справу та завойовує нових клієнтів, нам знадобилося більше людей, щоб виконувати ролі та підтримувати клієнтів.

З огляду на те, що пандемія змусила застосовувати повністю віддалені та змішані робочі ресурси, було переоцінено те, як ми набираємо та що шукаємо в кандидатах. У зв’язку з жорсткою конкуренцією, нам довелося змінити підхід та брати на роботу враховуючи здібності, а не заздалегідь визначені навички, за які борються багато організацій.

В результаті ми взялися за завдання зміцнити наші робочі ресурси і замість цього змогли відкрити нові групи талановитих працівників, які, можливо, були ігноровані до COVID-19. Те, що колись було викликом, стало для нас чудовою можливістю знайти найкращі таланти.

Ключові досягнення, які ви можете виділити цього року:

  1. Відкриття нашого нового центру доставки в Одесі, Україна.
  2. Інвестування в розширення європейських навичок, включаючи реконструкцію амфітеатру факультету комп’ютерів, інформатики та мікроелектроніки для Технічного університету Молдови (TUM).
  3. Розширення наших європейських технологічних центрів з додаванням 1000 нових вакансій.
  4. Побудова клієнтського лісу в Молдові як частина нашої мети щодо скорочення викидів вуглецю.
  5. Участь у громадських заходах та хакатонах, включаючи наш перший внутрішній хакатон Amdaris.

Які успішні дії привели вас до результату?

  1. У 2021 році ми оголосили про наш європейський план зростання зі створенням 1000 нових посад протягом наступних трьох років. Ця новина з’явилася у світлі нашого зростання на 40% протягом 2020 року та нашого вражаючого збільшення чисельності персоналу на 55% за останні два роки. У рамках цього зростання Amdaris планує створити кілька нових європейських центрів, а наш останній центр в Одесі, Україна, уособлює початок цього кроку.
  2. Ремонт амфітеатру факультету комп’ютерів, інформатики та мікроелектроніки для Технічного університету Молдови (TUM) є результатом тривалої співпраці між Amdaris та університетом. Це частина наших ініціатив з корпоративної соціальної відповідальності для місцевих громад, в яких ми працюємо.
  3. Розширення нашої європейської присутності відбувається у відповідь на зростаючий попит на спеціалізовану технічну підтримку для клієнтів у Великобританії та за її межами. У Amdaris ми збільшуємо свою присутність у сферах, які славляться високим рівнем концентрації провідних світових технологічних талантів.
  4. Як ключова частина нашої обіцянки стати вуглецево нейтральною, ініціатива Amdaris стосовно спільного лісового насадження в Молдові та Румунії є провідною діяльністю в нашій ширшій програмі корпоративної соціальної відповідальності. Ми узгодили всю діяльність з Ініціативою щодо захисту довкілля та зосереджені на тому, щоб заохотити відповідальне та свідоме використання природних ресурсів.
  5. У 2021 році ми не змогли взяти участь у стількох фізичних заходів, скільки хотілося б. Ми не дозволили цьому зупинити нас і продовжуємо пропонувати наші технічні вебінари онлайн. Крім того, ми запустили перший хакатон Amdaris, який проходив онлайн та в офісі, коли колеги з усієї Європи збиралися разом, щоб вирішити нездійсненну проблему.

Ваша ціль і бажання для себе в 2022 році:

Ми маємо великі амбіції перейти до 2022 року з планами подальшого розширення нашої європейської присутності, починаючи з відкриття нового офісу та центру доставки в Болгарії. Amdaris поставив перед собою велику мету, і немає сумніву, що ми зупинимося на цьому.

Ми будемо продовжувати надавати людям можливість робити правильні речі та рухатись вгору кар’єрними сходами і будувати свої кар’єрні плани, оскільки це дозволяє їм стати майбутніми лідерами.

Наші люди стануть рушійними силами управлінських рішень і допоможуть розширити бізнес у той час, як він рухається вперед. Все це починається з наших інвестицій у зростання та наставництво наших команд. Ми розробили потужну програму стажування та наставництва, яка тепер повністю заповнена кандидатами щороку, і ми з нетерпінням чекаємо її запуску в Одесі у 2022 році.

Ми прагнемо узгодити стратегії нашої компанії з екологічно чистою діяльністю, і наша мета – сприяти стабільному розвитку країн, у яких ми працюємо, і надихаємо інші місцеві компанії наслідувати наш приклад.