Notice: Function add_theme_support( 'html5' ) was called incorrectly. Ви маєте передати масив типів Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 3.6.1.) in /home/land_u/web/outcomes2021.it-ease.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5865
AllStarsIT
Меню
scotch

AllSTARSIT

allstarsit.com

Software R'n'D & Talent Acquisition Service Provider

Кількість працівників 700+

Ринок Глобальний>

З якими викликами і болями стикнулася ваша компанія в 2021?

У сфері ІТ основна глобальна проблема – перегрітий трудовий ринок. Попит на IT-послуги рекордно високий і перевищує пропозицію на ринку. Індустрії бракує кваліфікованих фахівців, тоді як складність IT-проєктів і рішень зростає.

Ключові досягнення, які ви можете виділити цього року:

 1. Компанія AllSTARSIT зросла вдвічі за 2021 рік.
 2. Компанія AllSTARSIT розпочала співпрацю з 20+ новими клієнтами. Серед них гіганти ринку з капіталізацією у 6 мільярдів капіталізації на Nasdaq.
 3. Цьогоріч наша компанія приділила велику увагу employer brand, який відіграє важливу роль у залученні та утриманні талантів. 2021 рік – рік турботи про працівника. Набір бенефітів компанії кардинальн розширився – масаж, музична кімната, workation на Шрі Ланці, вакцинація в офісі, уроки англійської та іспанської для працівників та їх дітей, гучні корпоративи за кордоном та оновлення страхових полісів.
 4. Ми провели глибокий аналіз про рівень задоволення роботою наших працівників. Половина фахівців поставила максимальний бал – 10 балів, мінімальний бал – 7. У наступному році прикладемо максимум зусиль, щоб перевищити результат 2021 року.
 5. Ми відкрили нові офіси в Україні та за кордоном.

Які успішні дії привели вас до результату?

2021 рік став переломним для компанії AllSTARSIT. Для реалізації масштабних планів компанія збільшила кількість професіоналів у адміністративних відділах. Цей рік пройшов під слоганом employee first. Ми працювали над рівнем задоволення та залучення наших працівників. Команда HR проробила колосальну роботу, щоб розуміти, хто наші співробітники, що їх мотивує та залучає до роботи. Коли у вашій компанії працюють хороші професійні та лояльні робітники, ваша компанія стає магнітом для нових талантів

Ми проробили сильну Employer Value Proposition:

 • Наш офіс в центрі Києва в БЦ Гулівер.
 • Рівень компенсації наших працівників вищий ринку.
 • Компанія пропонує широкий соціальний пакет та різноманіття бенефітів: медичне страхування, компенсація хобі та спорту, масаж в офісі, парковка, приватні уроки вокалу та гри на музичних інструментах в офісі, щотижневі бранчі, уроки англійської та іспанської.
 • Нефінансові вигоди: бізнес подорожі до клієнтів, можливість workation на Шрі Ланці, програма росту та розвитку для кожного працівника, участь у благодійних проектах, яскраві тімбілдінги, гучні корпоратив за кордоном та креативні подарунки);
 • Стиль менеджменту. Менеджмент компанії досить гнучкий з повною орієнтацією на працівника;
 • Режим, ритм і графік роботи. Налагоджений успішний work-life balance, можливість працювати з офісу, з дому або використовувати гібридний формат роботи.
 • Команда, оточення і робоче середовище. Наша команда працює, як злагоджений механізм, адже ми всі – як одна сім*я.
 • Можливості та перспективи для розвитку і зростання. Наша команда динамічна, якщо працівник показує хороші результати, він обов'язково буде відзначеним. Раз у півроку HR проводить performance review.
 • 2021 рік запам'ятається ребрендингом компанії. У ДНК нашої компанії закладена місія bringing talents for global innovation та наші цінності – growth, integrity, synergy.
 • Соціальні проєкти та ініціативи. Щомісяця наша компанія бере участь у соціальних проектах. За 2021 рік ми їздили у притулок для тварин, рятували серце маленької дівчинки, бігали у благодійних марафонах, були донорами крові та годували стареньких бабусь та дідусів.

Ваша ціль і побажання собі у 2022:

Відповідно до нашої стратерії, 2022 рік буде насиченим. Всі плани та цілі компанії будуються трьох основних китах – цінностях нашої компанії.

Growth. Компанія має чітку стратегію на розвиток Learning and development програми. Перш за все це розвиток внутрішніх технічних ком'юніті, підписки на освітні платформи, відвідування конференцій, розвиток soft-skills з акцентом на психологічне здоров’я, проведення технічних мітапів та розширення менторської програми. Незабаром стартує грандіозних проект Leadership club, який збере за одним столом справжніх професіоналів, яким є чим поділитися.

Integrity. Ми пишаємось своєю культурою відкритості та етичного підходу до бізнесу. Саме тому ми підтримуємо проекти, які мають позитивний вплив на світ та економіку. У 2022 році ми б хотіли примножити партнерство з новими проектами, які мають значення. Для прикладу хочемо розповісти про наших клієнтів Windward, який займається дослідження морської екосистеми за допомогою штучного інтелекту та Beewise, який створив перший на землі автономний вулик, що дозволяє утримувати бджіл без участі людини. У таких проектах мова не тільки про бізнес, а й про внесок у розвиток світу.

Synergy. Ми віримо, що колективна робота це сума всіх індивідів. Нам пощастило зібрати команду людей, які живуть та горять свою справою. Віримо, що 2022 подарує нам крутих спеціалістів та клієнтів, які стануть частиною нашої дружньої сім'ї, адже головна місія компанії bringing talents for global innovations.